اخبار

گزارش/ نقدی بر رفع تکلیف دولتی‌ها در برگزاری رویداد‌ها و بی‌توجهی به توانِ بخش خصوصی؛ بی‌ رویدادی!

 

 اهمیت یک رویداد از دیدگاه بزرگترین مجریان رویداد‌های جهانی، مولفه‌های فراوانی دارد و همواره از بررسی همین مولفه‌ها می‌توان به ارزش‌های آن رویداد پی برد. یکی از مهم‌ترین شاخص‌های اهمیت یک رویداد، حلقه‌های درگیر در آن رویداد هستند. این موضوع بسیار مهم است که کدام ارگان‌ها و سازمان‌ها در آن رویداد درگیر می‌شوند. مورد بعد سیاست‌گذاری‌های آن رویداد است.

ادامه مطلب...

معرفی کشور‌های حاضر در ایران‌فارما: مشارکت طلایی دولت و صنعت در دانمارک

 

(ایران فارما 2016) به عنوان بزرگترین رویداد دارویی خاورمیانه میزبان کشورهای بزرگی بود. برای آنکه مخاطبان نشریه و شرکت‌های فعال در صنایع دارویی ایران با این کشورها آشنا شوند در چند شماره آتی نشریه به معرفی وضعیت صنعت سلامت این کشورها می‌پردازیم. بدون شک ظرفیت‌های به وجود آمده امروزی در حوزه صادرات می‌تواند فرصت مناسبی برای شرکت های داخلی باشد تا گفت‌و‌گوهای تجاری خود را آغاز کنند.

ادامه مطلب...

همزمان با نمایشگاه ایران فارما 2017 برگزار می‌شود؛ دومین نمایشگاه تخصصی کتاب‌های علوم دارویی، پزشکی- دانشگاهی

 

دومین نمایشگاه تخصصی کتاب‌های  علوم پزشکی- دانشگاهی نیز از 21الی 23 شهریور ماه همزمان با برپایی سومین نمایشگاه بین المللی دارو و صنایع وابسته ( ایران فارما) برگزار می شود

ادامه مطلب...

همزمان با نمایشگاه ایران فارما 2017 صورت می‌گیرد؛ حضور پررنگ هندی ها در صنایع ماشین آلات و تجهیزات دارویی

 

 حضور ستاد اجرایی سومین نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما در نمایشگاه Cphi  شانگهای و گفت  و گو با شرکت‌های مطرح هندی در این نمایشگاه، حاکی از حضور قدرتمند هندی در حوزه ماشین آلات و تجهیزات دارویی در نمایشگاه ایران فارما 2017 است.

ادامه مطلب...

ایران فارما 2017؛ میزبان بزرگان صنعت بسته بندی جهان

سومین نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته که 21 تا 23 شهریور در مصلی امام خمینی برگزار می‌شود، میزبان بزرگان صنعت بسته بندی دارو  است.

ادامه مطلب...

چینی‌ها ؛ مشتریان پر و پا قرص ایران فارما 2017

 

با حضور ستاد اجرایی سومین نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما در Cphi  شانگهای و صحبت با شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه، شواهد حاکی از حضور گسترده چینی‌ها در شهریور ماه سال جاری همزمان با نمایشگاه ایران فارما 2017 در تهران است.

ادامه مطلب...

افزایش درخواست‌ها برای حضور در سومین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌فارما

کمتر از پنج ماه تا آغاز به کار نمایشگاه ایران‌فارما 2017، بزرگترین رویداد صنعت داروسازی خاورمیانه مانده است و ریتم حضور با افزایش درخواست‌ها برای نمایش محصولات و بازدید از نمایشگاه در این رویداد تعیین کننده سرعت می‌گیرد.

ادامه مطلب...

افزایش 30 درصدی فضای نمایشگاهی سومین نمایشگاه ایران‌فارما

 

پس از واگذاری 100درصدی غرفه‌های سومین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌فارما و استقبال بی‌سابقه شرکت‌های دارویی ایرانی و خارجی برای حضور در این نمایشگاه، فضای نمایشگاهی سومین نمایشگاه ایران‌فارما، 30 درصد افزایش پیدا کرد.

ادامه مطلب...

تبریک سال نو

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

فرارسیدن نورروز 96 را که نشانه قدرت الهی و تجدید حیات طبیعت است به کلیه همکاران و همراهان موسسه رسایش تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را ازدرگاه خداوند سبحان برای شما عزیزان خواستاریم.

 

 T R

موسسه رسایش