چینی‌ها ؛ مشتریان پر و پا قرص ایران فارما 2017

 

با حضور ستاد اجرایی سومین نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما در Cphi  شانگهای و صحبت با شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه، شواهد حاکی از حضور گسترده چینی‌ها در شهریور ماه سال جاری همزمان با نمایشگاه ایران فارما 2017 در تهران است.

به گزارش ستاد خبری سومین نمایشگاه بین‌المللی مستقر در چین ، شرکت‌های چینی سنت دیرینه همکاری با شرکت‌های ایرانی را حفظ کرده‌اند. در این دوره از نمایشگاه ایران‌فارما، تعداد زیادی از شرکت‌های چینی نخستین حضورشان را در بازار ایران تجربه خواهند کرد تا بتوانند سهمی از بازار صنایع دارویی ایران داشته باشند. با مشورت شرکای خود از میان شرکت‌کنندگان چینی ایران‌فارما در دوره گذشته، شرکت‌های جدید بسیاری در حال ثبت نام و رزرو غرفه برای شرکت در این رویداد هستند و افزایش میزان اعتماد و اطمینان به پتانسیل‌های این رویداد کاملاً‌ مشهود است.

گوی سبقت بازدید از نمایشگاه در دست آفریقایی‌ها

گفتنی است از زمان باز شدن لینک ثبت نام در نمایشگاه ایران‌فارما در اسفند 1395، روند ثبت‌نام بازدیدکنندگان بی‌وقفه رشد داشته است. آمار و ارقام و اطلاعات جزئی بازدیدکنندگان و ملیت‌هایشان، نتایج جالب توجهی را نشان می‌دهد. از این میان می‌توان به افزایش حضور بازدیدکنندگان افریقایی اشاره کرد، که افزایش قابل ملاحظه‌ای نسبت به سال گذشته داشته است.

نمایشگاه ایران فارما 2017، از 21 تا 23 شهریورماه سال جاری در مصلی بزرگ امام خمینی (ره)‌ تهران برگزار خواهد شد.