همزمان با نمایشگاه ایران فارما 2017 برگزار می‌شود؛ دومین نمایشگاه تخصصی کتاب‌های علوم دارویی، پزشکی- دانشگاهی

 دومین نمایشگاه تخصصی کتاب‌های  علوم پزشکی- دانشگاهی نیز از 21الی 23 شهریور ماه همزمان با برپایی سومین نمایشگاه بین المللی دارو و صنایع وابسته ( ایران فارما) برگزار می شود

.به گزارش ستاد خبری ، این نمایشگاه با توجه به همزمانی با بازگشایی دانشگاه های علوم پزشکی، می‌تواند فرصت مناسبی برای ناشران علوم پزشکی- دانشگاهی برای تعامل هر چه بیشتر با دانشجویان ، اساتید و دانشگاه‌ها باشد.

سال گذشته همزمان با اولین دوره برگزاری این نمایشگاه، استقبال خوبی از سوی بازدیدکنندگان و شرکت‌های حاضر در نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما صورت گرفت و امسال نیز علاوه بر ناشران کتاب‌های تخصصی، رسانههای حوزه سلامت و پزشکی برای تعامل با صاحبان صنایع و فعالان بزرگ دارویی و پزشکی کشور حضور دارند.
بدین وسیله از تمامی مدیران مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع رسانی با زمینه‌های سلامتی و پزشکی و پیراپزشکی که مایل به شرکت در«اولین نمایشگاه رسانه های سلامت محور ایران» و « دومین نمایشگاه کتاب‌های تخصصی علوم دارویی، پزشکی- دانشگاهی» هستند دعوت به عمل می‌آید تا با ارسال پیام به آدرس ایمیلاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدتا نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.