اخبار

حضور ستاد اجرایی ایران فارما در نمایشگاه فارمتک روسیه

ستاد اجرایی نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما 2018 با حضور در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تکنولوژی دارویی و صنایع وابسته روسیه (فارمتک) دهمین حضور خود را در نمایشگاه‌های خارجى دنیا رقم زد.

photo 2017 11 21 16 54 15

ادامه مطلب...

گزارش بازدید ستاد اجرایی نمایشگاه ایران فارما از CPhI فرانکفورت؛ حضور اروپایی‌ها در ایران فارما 2018 پررنگ‌تر می‌شود

گزارش بازدید ستاد اجرایی نمایشگاه ایران فارما از CPhI  فرانکفورت؛

حضور اروپایی‌ها در ایران فارما 2018 پررنگ‌تر می‌شود

مدیر نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته (ایران فارما) با حضور در نمایشگاه CPhI فرانکفورت، خبر داد: نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته ایران فارما در تقویم سالانه نمایشگاهی شرکت های مطرح اروپایی ثبت شده است.

به گزارش ستاد خبری، نمایشگاه جهانی CPhI آلمان با حضور 2 هزار و 500 شرکت دارویی و 42 هزار بازدیدکننده از 2 تا 4 آبان ( 24 تا 26 اکتبر) در فرانکفورت برگزار شد. در حالی که حتی یک شرکت داروسازی ایرانی نمی‌تواند در این نمایشگاه که به صورت دوره‌ای در کشورهای مختلف برگزار می‌شود حضور داشته باشد، با این وجود بازدید ستاد اجرایی نمایشگاه ایران فارما از CPhI  و گفت و گو با شرکت‌های مطرح اروپایی حاضر در این نمایشگاه، حاکی از شناخته شدن ایران فارما در سطح جهان و تمایل شرکت‌های مطرح اروپایی حاضر برای شرکت در دوره‌های بعدی نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته است.

لیلا چگینی، مدیر نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته (ایران فارما) با بیان اینکه بسیاری از شرکت‌های اروپایی از حضور در ایران فارما استقبال کردند، گفت: یکی از نکات جالب توجه حضور ستاد اجرایی ایران فارما در این نمایشگاه این بود که ایران فارما را بسیاری از شرکت‌های مطرح حاضر در CPhi  می‌شناختند.  برای نمونه شرکت بسته‌بندی BOSCH که در دو دوره گذشته نمایشگاه ایران فارما حضور داشت، رضایت خود را از روند برگزاری این نمایشگاه در خاورمیانه اعلام کرد و معتقد بود که ایران فارما چیزی از CPhI  کم ندارد. همچنین این شرکت از حضور قطعی خود در ایران فارما 2018 خبر داد و بیان کرد که به محض باز شدن سایت برای ثبت نام حضورش را قطعی خواهد کرد و برنامه‌های ویژه‌ای برای این دوره از ایران فارما خواهد داشت.

به گفته مدیر نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته، طبق رایزنی‌هایی که در نمایشگاه CPhI فرانکفورت انجام شد، بسیاری از شرکت‌های اروپایی با اعلام رضایت از روند برگزاری نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته، خواستار حضور در ایران فارما 2018 شده‌اند و پیش‌بینی می‌شود که در نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما 2018، غرفه‌های بیشتری به شرکت‌های اروپایی واگذار شود.

گفتنی است در نمایشگاه ایران فارما 2017، بیش از 500 شرکت داخلی و خارجی حضور داشتند و حدود 30 هزار نفر متخصص داخلی و خارجی از این نمایشگاه بازدید کردند. اهمیت برگزاری این رویداد در منطقه به اندازه‌ای بود که توانست لقب « بزرگترین رویداد دارویی خاورمیانه» را از آن خود کند. در همین راستا سومین سال متوالی برگزاری این رویداد تخصصی شهریور ماه 1397 در مصلی امام خمینی(ره) برگزار می‌شود و با توجه به رضایت حداکثری شرکت‌های دوره گذشته و استقبال شرکت‌های مطرح خارجی برای حضور در بازار دارویی ایران ، پیش‌بینی می‌شود ایران فارما 2018، گسترده‌تر از دوره‌های پیش برگزار شود.

1

2

3

4

5

پوشش خبری 300 رسانه داخلی و خارجی/ بازدید 30 هزار نفر از متخصصان داخلی و خارجی

مهمترین رویدادهای نمایشگاه ایران فارما 2017؛

پوشش خبری 300 رسانه داخلی و خارجی/ بازدید 30 هزار نفر از متخصصان داخلی و خارجی

ادامه مطلب...

تبادل دانش و تجربه با تمام کشور های دنیا/حامی تمام شرکت‌های دارویی هستیم

رئيس سازمان غذا و دارو در نمایشگاه بین المللی ایران فارما بیان کرد: تبادل دانش و تجربه با تمام کشور های دنیا/حامی تمام شرکت‌های دارویی هستیم 

ادامه مطلب...

گزارش تصویری سومین روز سومین نمایشگاه ایران‌فارما

سومین نمایشگاه بین المللی دارو و صنایع وابسته پس از بازدید حدود 30 هزار نفر از متخصصان داخلی و خارجی، برگزاری 46 کارگاه آموزشی و نشست های خبری جانبی با حضور روسای انجمن های پزشکی، پوشش خبری 300 رسانه داخلی و خارجی به کار خود پایان داد. نظرسنجی های حاصل شده حاکی از رضایت 100 درصدی حاضران در نمایشگاه ایران فارما 2017 است.

ادامه مطلب...

گزارش تصویری دومین روز سومین نمایشگاه ایران‌فارما

دومین روز پرازدحام نمایشگاه ایران فارما2017 پس از بازدید احمد مسجد جامعی از این نمایشگاه، برگزاری تور بازدید دانشجویان داروسازی کشور و مجمع عمومی سالیانه سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران و انتخابات ششمین دوره اعضای هیئت مدیره به کار خود پایان داد.

ادامه مطلب...

گزارش تصویری اولین روز سومین نمایشگاه ایران‌فارما

نمایشگاه ایران فارما 2017 از امروز مورخ سه شنبه 21 شهریور، با حضور مقامات بلند پایه کشوری و خارجی، حضور 164 شرکت خارجی و 338 شرکت داخلی رسما آغاز به کار کرد.

ادامه مطلب...