twitter
telegram
instagram
Tamasha
aparat
mpharma

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه ایران‌فارما ششمین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌فارما (دارو و صنایع وابسته) مهرماه با حضور چشم‌گیر شرکت‌های هندی و هیئت‌های تجاری این کشور، در سطح بالای تجاری و اقتصادی برگزار خواهد شد. ششمین دوره از این نمایشگاه با حضور بیش از ۵۰۰ شرکت داخلی و خارجی ۱۹ تا ۲۱ مهرماه در مصلای امام خمینی(ره)، برپا خواهد شد که از میان کشورهای خارجی مشارکت کننده هندوستان حضور پررنگ‌تری نسبت به سایر کشورها خواهد داشت. ⁦⁩این نمایشگاه‌ها به مدت سه روز از ساعت نه الی شش بعد از ظهر، میزبان صنعتگران و علاقه‌مندان صنعت داروسازی خواهد بود. ایران‌فارما همراه شماست.

از شرکت‌های حاضر در ششمین نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما که غرفه‌سازی دارند تقاضا می‌شود تا تاریخ ۱۲ مهرماه، طرح پیشنهادی، فیش واریزی فرم حسن انجام کار را به ایمیل دبیرخانه(بخش خدمات نمایشگاهی) به نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره واتساپ ۰۹۳۵۴۲۶۶۶۰۴(آقای اسماعیلی) در تماس باشید.

همراه با برپایی ششمین نمایشگاه ایران فارما در مهرماه ۱۴۰۰ سایر نمایشگاه‌های تخصصی کشور نیز در مصلای بزرگ امام خمینی برپا خواهند شد. به گزارش روابط عمومی سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی، با خروج تهران از وضعیت قرمز برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی در مصلای بزرگ تهران از ابتدای پاییز سال جاری با برپایی شمشین نمایشگاه ایران فارما به عنوان اولین نمایشگاه ایمن صنعت داروسازی پس از همه‌گیری کرونا از سر گرفته خواهد شد.
ششمین نمایشگاه ایران فارما (دارو و صنایع وابسته) ۱۹ تا ۲۱ مهرماه در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود. ایران‌فارما همراه شماست.

همزمان با برپایی نمایشگاه بین‌المللی ایران‌فارما بزرگترین و جامع‌ترین رویداد دارویی کشور، کمیته آموزشی و پژوهشی سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران در حوزه‌های مختلف صنعت داروسازی و مهارت حرفه‌ای میزبان انجمن‌های علمی، شرکت‌های دانش‌بنیان و دانشجویان و دانش‌آموختگان دارویی خواهد بود و کارگاه‌های تخصصی و نشست‌های علمی و صنفی با موضوعات متنوعی برنامه‌ریزی و طراحی شده است. علاقه‌مندان می‌توانند از این فرصت استثنایی جهت ارتقای دانش و تبادل نظر با نخبگان و کارشناسان این حوزه بهره‌مند شوند.
لازم به ذکر است در پایان هر یک از کارگاه‌ها گواهی حضور از طرف سندیکا ارایه خواهد شد. برای اطلاع از برنامه‌ و ثبت‌نام کارگاه‌های آموزشی به سایت www.iphexpo.com مراجعه نمایید. ♦دانشجویان از تخفیف ویژه در ثبت‌نام بهره‌مند هستند ایران فارما همراه شماست. ثبت‌نام کارگاه‌ها: https://reg.iphexpo.com/workshop/

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه ایران فارما، بزرگترین گردهمایی بین‌المللی تخصصی صنعت داروسازی ۱۹ تا ۲۱ مهرماه در مصلی امام خمینی برگزار می‌شود.

نمایشگاه ایران‌فارما به عنوان تنها نمایشگاه بین‌المللی جامع و فراگیر در حوزه صنعت دارو، هرساله میزبان شرکت های تولیدکننده دارو، شرکت‌های تولیدکننده مواد اولیه دارویی، شرکت های توزیع کننده دارو، شرکت های تجهیزات و ماشین آلات دارویی، شرکت های خدمات چاپ و بسته بندی دارو، شرکت های تولید کننده داروهای نو ترکیب و شرکت های دانش بنیان، شرکت های تولید کننده داروهای گیاهی، شرکت‌های تولید کننده مکمل‌های غذایی و رژیمی، مراکز علمی، تحقیقاتی و پژوهشی داروسازی، انجمن‌ها، اهالی مطبوعات و نشریات حوزه دارویی و ... بوده است.

 

ششمین دوره نمایشگاه ایران‌فارما، فرصت مناسبی برای ارایه پتانسیل‌های موجود و توانمندی های کشور توسط متخصصین و صنعتگران در دنیای پویای صنعت دارو خواهد بود. نمایشگاهی که پس از واکسیناسیون کلیه شرکت‌های دارویی که به همت سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران صورت گرفت حالا به عنوان ایمن‌ترین نمایشگاه تخصصی محسوب می‌شود.

 

ایران‌فارما همراه شماست.

چهارشنبه, 23 تیر 1400 12:06

ایران‌فارما، مشتاق دیدار شماست

Written by

شرکت‌های مختلف حوزه تولید داروهای شیمیایی و گیاهی، مواد اولیه دارویی، توزیع‌کننده دارو، تجهیزات و ماشین‌آلات دارویی، خدمات چاپ و بسته‌بندی دارو، داروهای نوترکیب، مکمل‌های غذایی و رژیمی، مراکز علمی، تحقیقاتی و پژوهشی و ... در بزرگترین گردهمایی تخصصی صنعت داروسازی کشور به معرفی جدیدترین محصولات و خدمات فناورانه خود به مشتریان و جامعه بهداشت و سلامت کشور خواهند پرداخت. در این رویداد بزرگ، علاوه بر بخش نمایشگاهی، رویدادهای متنوعی نیز برگزار خواهد شد و شاهد سخنرانی‌های کلیدی، پنل‌ها، کارگاه‌ها و سخنرانی‌های انگیزشی متنوعی خواهیم بود. ششمین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌فارما، از روز دوشنبه 19 مهرماه از ساعت ۹ صبح تا ۱۸ عصر در مصلای امام خمینی(ره) و با در نظر گرفتن تمهیدات بهداشتی برگزار خواهد شد. ثبت‌نام: https://reg.iphexpo.com


نمایشگاه ایران‌فارما، بستری برای عرضه نوآوری و فناوری دارویی، تبادل دانش فنی و فنّاوری، مهارت‌آموزی و نیز مشارکت میان شرکت‌ها و سرمایه‌گذاران داخلی و بین‌المللی فراهم آورده است. برپایی پاویون‌های شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه‌ ایران‌فارما، در راستای توسعه بازار و حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان است تا به معرفی محصولات ، خدمات و دستاوردهایشان بپردازند. ایران‌فارما تنها یک نمایشگاه نیست و هرساله به‌منظور توسعه مشارکت و همکاری‌های فناورانه در حوزه دارویی، تشویق جوانان به کارآفرینی و نیز فرهنگ‌سازی سرمایه‌گذاری در حوزه‌های نوآورانه، رویدادها و بخش‌های جانبی متعددی در کنار این نمایشگاه برگزار می‌شود رویدادهای که ایران‌فارما را به یک رویداد ویژه و منحصر به فرد در اکوسیستم نوآوری و فناوری دارویی بدل ساخته است.

به گزارش دبیرخانه نمایشگاه ایران‌فارما،‌ گروهی از مقامات بلندمرتبه دولتی، تجار، نمایندگان بخش خصوصی و تولیدکنندگانی از کشور کنیا عصر روز دوشنبه 25 خرداد از پاویون دارو و سلامت خانه نوآوری و فناوری ایران (IHIT)بازدید کردید.

این نمایشگاه دائمی است و با حمایت صندوق توسعه صادرات و تبادل فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف توانمندسازی صادراتی شرکت‌های دانش‌بنیان و به منظور نمایش محصولات این شرکت‌ها در بازارهای جهانی، ایجاد و راه‌اندازی شده است. صنعت دارو و سلامت کشور نیز در این رویداد دارای پاویون است

این هیئت تجاری در روند بازدید خود از این نمایشگاه نسبت به صنعت داروسازی ایران ابراز علاقه‌مندی کرده و ایران‌فارما (IPH) را بستری مناسب برای معرفی توانمندی صنعت داروسازی ایران دانستنه و با اشاره به اهمیت گسترش مبادلات علمی- صنعتی ایران و کنیا در حوزه دارو و سلامت، بر لزوم توسعه همکاری‌های دو کشور تاکید کرد.

گفتنی است ششمین نمایشگاه ایران‌فارما 19 تا 21 مهرماه ۱۴٠٠ در مصلای امام خمینی برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان به بازدید از ششمین دوره این نمایشگاه می‌توانند با مراجعه به لینک https://reg.iphexpo.com/visitor/ ضمن اطلاع از آخرین اخبار و برنامه‌های این رویداد نسبت به ثبت‌نام رایگان اقدام نمایند. شرکت‌های مختلف در حوزه تولید داروهای شیمیایی و گیاهی، مواد اولیه دارویی، توزیع کننده دارو، تجهیزات و ماشین آلات دارویی، خدمات چاپ و بسته بندی دارو، داروهای نو ترکیب و شرکت های دانش بنیان، مکمل‌های غذایی و رژیمی، مراکز علمی، تحقیقاتی و پژوهشی داروسازی و ... در بزرگترین گردهمایی تخصصی صنعت داروسازی کشور مشارکت خواهند داشت. ششمین دوره نمایشگاه بین المللی ایران‌فارما، 19 تا 21 مهر ماه سال جاری در مصلای امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

دوشنبه, 14 تیر 1400 12:17

اطلاعیه دبیرخانه ایران‌فارما

Written by

دبیرخانه نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما به اطلاع کلیه غرفه داران و شـرکت کـنندگان مـی‌رساند، هرگونه فعالیت و مکاتبات صورت گرفته از طـرف سایت جامع شرکت‌کنندگان نمایشـگاه‌های بین المللی و تخصصی ایران تحت عنوان «مرجع اطلاع رسانی سایت جامع نمایشگاه»مورد تایید دبیرخانه نمایشگاه ایران فارما نمی‌باشد. طبق اخبار دریافتی مسئولین سایت مذکور با استفاده از نام ایران‌فارما شرکت‌ها را ملزم به پرداخت هزینه بابت ثبت نام نـموده اند اما لازم به ذکر است این فعالیت هیچ ارتباطی به دبیرخانه ایران‌‌فارما نداشته و دبیرخانه هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال قرارداد شرکت‌ها با این سایت ندارد.

ارتباط با ما

نماینده‌های ما