twitter
telegram
instagram
Tamasha
aparat
mpharma

همزمان با برگزاری دومین نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته ایران‌فارما طی روزهای 24 تا 26 شهریور، اولین نمایشگاه کتاب‌های تخصصی علوم دارویی،پزشکی- دانشگاهی برگزار می‌شود.

 

به گزارش ستاد خبری، دومین نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما که به عنوان اولین نمایشگاه بین المللی دارو و صنایع وابسته در دوران پسابرجام شناخته می شود، علاوه بر استقبال چشمگیر شرکت‌های داروسازی داخل ،مورد توجه شرکت‌های خارجی هم قرار گرفته است.

 

دومین نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما که به عنوان اولین نمایشگاه تخصصی دارو و صنایع وابسته در دوران پسابرجام شناخته می‌شود، طی روزهای 24 تا 26 شهریور ماه سال جاری پذیرای متخصصان، دانشجویان، پزشکان، داروسازان و فعالان حوزه سلامت است.

 

شرکت RIVA به عنوان یکی از بزرگترین فعالان در حوزه تجهیزات داروسازی آرژانتین، قصد دارد در دومین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌فارما آخرین تکنولوژی خود که دستگاه رومیزی پرس‌کننده قرص است را معرفی کند.

 

با حضور شرکت‌های کره‌ جنوبی در دومین نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته ایران‌فارما، آخرین تکنولوژی‌ها و تجهیزات داروسازی کره جنوبی معرفی می‌شود.

 

دکتر حمیدرضا راسخ  در گفت‌وگویی اختصاصی در رابطه با برگزاری دومین نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته ( ایران فارما) گفت: صنعت دارو همواره به عنوان یکی از سودآورترین صنایع معرفی می‌شود که اینصنعت بعد از صنایع شبکه و تجهیزاتارتباطی و خدمات اینترنتی و خرده فروشی، رتبه سوم را در بین 53 صنعت سودآور جهان کسب کرده است. 

 

دومین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌فارما با حضور بزرگترین شرکت‌های حوزه دارو و صنایع وابسته جهان از جمله «مرک»، «بوش»، «AWH» و «آزو» آلمان، «ایزی فارما» و «فارکوالیتی یوروپ» ایتالیا و «بوکارد» فرانسه شهریور 95 برگزار می شود.

 

دومین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌فارما با حضور بزرگترین شرکت‌های حوزه دارو و صنایع وابسته جهان از جمله «مرک»، «بوش»، «AWH» و «آزو» آلمان، «ایزی فارما» و «فارکوالیتی یوروپ» ایتالیا و «بوکارد» فرانسه شهریور 95 برگزار می شود.

 

16شرکت ایتالیایی در دومین نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته ایران‌فارما حضور خود را قطعی کردند.

 

دبیرخانه دومین نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما  به منظور  انتقال دانش فنی، تخصصی و ایجاد ارتباط میان صنعت و مراکز تحقیقاتی و آموزشی، جهت برگزاری کارگاه‌های آموزشی از سوی انجمن‌های تخصصی همراه با اعطای امتیاز بازآموزی طی روزهای 24 تا 26 شهریور سال جاری فراخوان داد.

 

سومین روز از برگزاری CPHI چین همراه با کارگاه‌های تخصصی و استقبال  شرکت‌های داروسازی این کشور از دومین نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما به کار خود پایان داد.

 

نمایشگاه صنایع غذایی، محصولات کشاورزی و صنایع سنتی چین همزمان با برگزاری CPHI چین به صورت یک برنامه جانبی برگزار شد.

 

 

نمایشگاه CPHI چین از امروز کار خود را در شانگهای این کشور و با حضور حداکثری شرکت‌های خارجی آغاز و ستاد اجرایی دومین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌فارما با هدف جذب شرکت‌های اروپایی نیز در این نمایشگاه دارویی حضور پیدا کرد.

 

 

جلسه ستاد اجرایی دومین نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما با نشریات تخصصی دوشنبه 31 خرداد در ساختمان سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران برگزار شد.

 

ناصر نقدی استاد دانشگاه و عضو هیات مدیره سندیکای صاحبان صنایع نمایشگاه ایران فارما را نوید بخش  ارتقای صنعت دارویی کشور می‌داند و معتقد است یکی از روش‌های نوین و مهم برای تولیدکنندگان به منظور معرفی محصولات دارویی، حضور در نمایشگاه‌های مختلف دارویی است.

    

نمایشگاه CPHI  که به عنوان مهمترین رویداد تخصصی در صنعت دارو و تجهیزات  پزشکی هر کشوری محسوب می‎شود، در این دوره از برگزاری خود میزبان استانبول بود و بر اساس اظهارات تیم اجرایی دومین نمایشگاه بین‌اللمللی ایران فارما حاضر در استانبول، استقبال خوبی از سوی شرکت‌های خارجی برای حضور درایران فارما 2016 صورت گرفت.

 

در حالیکه کمتر از سه ماه به برگزاری نمایشگاه ایران فارما 2016 زمان باقی مانده است، 80 درصد از غرفه‌ها واگذار شدند و بر اساس پیش‌بینی دبیرخانه دومین نمایشگاه ایران فارما، جانمایی مابقی غرفه‌ها به زودی نهایی خواهد شد.

 به گزارش ستاد خبری، طبق وعده شورای راهبردی دومین نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما 30 درصد از فضای نمایشگاه به حضور شرکت‌های معتبر دارویی جهان اختصاص یافته و در میان کشورهای شرکت‌ کننده، ایتالیا با حضور 13 شرکت دارویی، بیشترین سهم را در میان کشورهای اروپایی مشارکت کننده در نمایشگاه دارد.

EASYPHARMA SRL، Farmores، Steelco.، OMAS، Cariba، Comecer،Food and Pharma Systems srl، Tecninox، Prisma، TM، cos-mec ،ronchi، comas از جمله مهمترین شرکت‌های ایتالیایی حاضر در نمایشگاه هستند. گفتنی است بیشترین استقبال از سوی شرکت‌های داخلی متقاضی حضور در نمایشگاه، شرکت‌هایی هستند که در بخش داروسازی، تجهیزات و بسته بندی دارو مشغول به فعالیت هستند.

 

حضور ستاد اجرایی دومین نمایشگاه بین المللی ایران فارما همزمان با برگزاری نمایشگاه CPHI استانبول

ستاد اجرایی دومین نمایشگاه بین المللی ایران فارما همزمان با برگزاری  نمایشگاهcphi  استانبول به جذب شرکت‌های اروپایی به منظور بازدید از نمایشگاه ایران فارما 2016 پرداختند.

 

اولین نشست خبری دومین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌فارما با حضور دکتر رسول دیناروند رییس سازمان غذا و دارو و معاون وزیر بهداشت، دکتر عباس کبریایی‌زاده رییس سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران و جمعی از اعضای هیئت مدیره سندیکا روز سه‌شنبه 4 خرداد 1395 در سازمان غذا و دارو برگزار شد.


آلمان به عنوان سومین قطب داروسازی جهان، نماینده‌های دارویی خود را به دومین نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته ایران‌فارما اعزام کرد.

 

نماینده دوره دهم مجلس شورای اسلامی، در آستانه برگزاری دومین نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته ایران‌فارما، بیان کرد: در دوران پسابرجام و با توجه به نگاه تازه‌ای که در بحث سرمایه‌گذاری‌های خارجی ایجاد شده، باید بیشتر و بیشتر به سمت حذف موانع سرمایه‌گذاری پیش برویم.

 

 

مراسم معرفی دستاوردهای صنعت دارویی کشور صبح شنبه یک خرداد 95 با حضور مهندس اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری، دکتر سیدحسن هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر رسول دیناروند رئیس سازمان غذا و دارو و در مرکز رشد دارویی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار  و واحد تولید مواد داروهای نو ترکیب افتتاح گردید.

 

7

حدود 98 درصد از نیاز دارویی کشور توسط تولیدکنندگان تامین می‌شود که اگر نمی‌توانستیم این کار را انجام دهیم، هزینه‌های حوزه سلامت 4 برابر سهمی بود که اکنون دولت و مردم می‌پردازند.

دکتر عباس کبریایی‌زاده گفت: با توجه به استقبال چشمگیر شرکت‌های داخلی و خارجی از دومین نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما، امسال آخرین دوره از برگزاری این نمایشگاه است و از سال آینده شاهد برگزاری cphi  ایران باید باشیم.

به گفته دکتر عباس کبریایی زاده جذب سرمایه‌گذاری خارجی در صنعت دارو بیش از هر چیز نیازمند شناسایی بازارهای هدف است؛ همانطور که اگر بتوانیم تنها 5 درصد از بازار 25 میلیارد دلاری روسیه را به خود اختصاص دهیم، تراز تجاری دارو مثبت خواهد شد.

 

تعداد قابل توجهی از شرکت‌های داخلی و خارجی در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی( ایران هلث) برای حضور در دومین نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما اعلام آمادگی کردند.

 

تعداد قابل توجهی از شرکت‌های داخلی و خارجی در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی( ایران هلث) برای حضور در دومین نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما اعلام آمادگی کردند.

 

دکتر سید حسن هاشمی در مراسم افتتاحیه نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی گفت: از فعالان تجهیزات پزشکی می‌خواهیم حضور جدی در عرصه بین‌المللی داشته باشند و سال‌های قبل از تحریم را فراموش کنند.

 

 

رئیس سازمان غذا و دارو در مراسم افتتاحیه نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران هلث گفت: در حال حاضر 40 درصد از سهم تجهیزات پزشکی کشور، تولیدات داخلی است.

دومین کنگره بین المللی و چهاردهمین کنگره تغذیه ایران با شعار بهسوی آینده ی روشن تر تغذیه: از علم تا سیاست و عملاز امروز به مدت چهار روز آغاز به کار کرد.

نشست هم اندیشی و توجیهی عوامل حاضر در دومین نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما با هدف هم‌افزایی بیشتر بعد از ظهر دوشنبه در باغ موزه ملی تاریخ علوم پزشکی برگزار شد.

هدف از برگزاری این نشست ، هم افزایی بیشتر بین نیروهای مستقر در نمایشگاه و حفظ آرامش، آسودگی خاطرو زمینه سازی برای دسترسی بهتر غرفه‌داران به امکانات حاضر در نمایشگاه بود و برنامه‌ها و توضیحات لازم روزهای برگزاری نمایشگاه از سوی ستاد اجرایی نمایشگاه به حاضران در جلسه ارایه شد.

گفتنی است در این جلسه علاوه بر حضور دکتر رسول دیناروند رئیس سازمان غذا و دارو و دکتر عباس کبریایی‎زاده رئیس سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران، اعضای هیئت مدیره سندیکا و مدیران عامل شرکت های داروسازی حضور داشتند.

 

photo 2016 05 04 10 22 21

 با حضور وزیر بهداشت کره جنوبی و شرکتKPMA، نماینده دارویی کشور کره جنوبی در ایران، تفاهم‌نامه‌ای دارویی در زمینه آموزشGMP، انتقال خط تولید دارو و انتقال تکنولوژی، میان این شرکت و سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران منعقد شد.

برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی دارویی فرصتی برای نمایش اقتدار نظام دارویی کشور استو در تمامی کشورهای پیشرفته دنیا این مهم احساس می‌شود.

نشست خبری دومین نمایشگاه بین المللی دارو و صنایع وابسته ( ایران فارما) بعد از ظهر دوشنبه با حضور دکتر رسول دیناروند رئیس سازمان غذا و دارو، دکتر عباس کبریایی رئیس سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران و اعضای هیئت مدیره سندیکا برگزار شد

 

در این دوران باید از تمام توان برای جبران عقب‌ماندگی گذشته نهایت بهره را برد. فرصتی که اگر از آن خوب استفاده نکنیم راه را برای شرکت‌های واردکننده هموار خواهد کرد تا بازار را به‌ دست بگیرند.

 

 

پلان دومین نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما به منظور راهنمایی شرکت‌کنندگان جهت انتخاب غرفه روی سایت این نمایشگاه قرار گرفت.

دکتر محمود نجفی‌عرب در نشست توجیهی دومین نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته که بعد از ظهر دوشنبه برگزار شد با اشاره به برگزاری این نمایشگاه افزود: اولین نمایشگاه تخصصی ایران فارما، صرفا یک نمایشگاه دارویی بود. اما در دوسال گذشته، به دلیل بهبود شرایط سیاسی و فنی، زمینه برای برگزاری دومین دور این نمایشگاه با رویکردی متفاوت‌تر از قبل فراهم شده است.

دومین نشسن خبری " دومین نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته " ( ایران فارما)  بعد از ظهر دوشنبه 15 شهریور با حضور دکتر رسول دیناروند رئیس سازمان غذا و دارو، دکتر عباس کبریایی‌زاده رئیس سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران و اعضای هیئت مدیره سندیکا در باغ موزه ملی تاریخ علوم پزشکی ایران برگزار شد.

دومین نشسن خبری " دومین نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته " ( ایران فارما)  بعد از ظهر دوشنبه 15 شهریور با حضور دکتر رسول دیناروند رئیس سازمان غذا و دارو، دکتر عباس کبریایی‌زاده رئیس سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران و اعضای هیئت مدیره سندیکا در باغ موزه ملی تاریخ علوم پزشکی ایران برگزار شد.

در فاصله چند روز مانده تا آغاز به کار دومین نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته (‌ایران‌فارما) آمار‌های منتشر شده از غرفه‌داران، حاکی از حضور پر‌رنگ بزرگان داروی جهان در ایران است.

دکتر علی مهرآمیزی (Pharm. D, PhD/ MBA)

مدیر عامل شرکت داروسازی تهران شیمی

صنعت استراژیک دارویی کشور در سال‌های اخیر با مشکلات بسیاری مواجه شده است. صنعتی که نماد استقلال کشور در سال‌های جنگ و به گفته بزرگان صنعت این حوزه مصداق عینی اقتصاد مقاومتی در سال‌های کنونی است، اکنون با مشکلات بسیاری مواجه شده است و تولیدکنندگان با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می‌کنند که می‌توان مهمترین موانع گسترش صنعت داروسازی را به صورت زیر تقسیم بندی و ارائه نمود:

 

دکتر سید امیر رضویان دانش آموخته دکتری داروسازی از دانشگاه تهران و مدیرعامل شرکت داروسازی دکتر عبیدی در گفت‌وگو با نشریه تخصصی " غذا و دارو" به مهمترین موانع فعالیت شرکت های داروسازی اشاره کرده است. گفت‌وگو با وی را در ادامه می‌خوانید:

دومین نمایشگاه بین المللی ایران فارما با حضور حداکثری شرکت های داخلی و خارجی آغاز به کار کرد..

 

به گفته رئیس سازمان غذا و دارو، برگزاری نمایشگاه ایران فارما حاکی از اشتیاق غول‌های دارویی جهان برای سرمایه گذاری در کشور است.

 وزیر یهداشت قبرس با حضور در مراسم افتتاحیه نمایشگاه ایران فارما و ایراد سخنرانی در این مراسم از غرفه های این نمایشگاه بازدید نموده و با دکتر رسول دیناروند معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو دیدار خواهد کرد.

 

نشست بررسی چالش‌های صنعت نشر در حوزه کتاب‌های علوم پزشکی و دارویی، در اولین روز از نمایشگاه کتاب‌های علوم دارویی، پزشکی-دانشگاهی با حضور ناشران تخصصی این حوزه از جمله دکتر فرهاد تیمور‌زاده ناشر کتاب‌های تخصصی علوم دارویی و پزشکی، دکتر سید محسن کفاشی ناشر کتاب‌های تخصصی پرستاری ، سید امین امامی‌زاده مدیر انتشارات کتاب‌های دندان پزشکی و مهندس شادمهر راستین دبیر اجرایی نمایشگاه کتاب برگزار شد.

دومین نمایشگاه بین المللی دارو و صنایع وابسته با حضور حداکثری شرکت‌های داخلی و خارجی آغاز به کار کرد.

در اولین روز از این نمایشگاه، علاوه بر حضور دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ، وزیر بهداشت جمهوزی قبرس از نمایشگاه بازدید بعمل آورند.

دومین روز از نمایشگاه ایران فارما 2016 در حالی به کار خود پایان داد که بازدید محمدرضا فروتن بازیگر سینما و تلویزیون و بررسی چالش های صنعت نشر از جمله مهمترین برنامه های این روز بود.

دومین نمایشگاه بین المللی ایران فارما پس از سه روز، با حضور حداکثری شرکت های داخلی و خارجی به کار خود پایان داد.

 

ردیف

نام شرکت

Company Name

کشور

1

تحقیقاتی تولیدی سیناژن

CinnaGen

Iran

2

درسا دارو

Dorsa Pharmacetical

Iran

3

فرآورده های دارویی نوترکیب

Recpharma Bio pharmaceutical Company

Iran

4

موسسه آموزشی تحقیقاتی نور توان

Noor Research & Educational Institute (TAVAN)

Iran

5

هگمتان داروی غرب

Hegmatan pharmaceutical Company

Iran

6

هوای ناب باران

Havaye Nabe Baran

Iran

7

فالیز کنش فرآیند

Faliz Conesh Farayand

Iran

8

مهندسی پترونیک صنعت

Engineering Co

Iran

9

فناوران دارویی پارسیان

Parsian Pharmaceutical

Iran

10

شوکا زیست

Shookazist

Iran

10

HVD Vertriebs Ges.m.b.H

HVD Vertriebs Ges.m.b.H

Austria

11

آیدانار

Aidanar

Iran

12

زیست تخمیر

Zist Takhmir

Iran

13

آماد پلاست فارمد

Amad Plast Pharmed

Iran

14

رایا افزار سایه

Raya Afzar Sayeh

Iran

15

اوین دارو

Avin Darou

Iran

16

BD

BD

France

17

آریاوجد

Aryavajd

Iran

18

Merck

Merck

Germany

19

شیمی پخش پیکان

Chemi Pakhsh Paykan

Iran

20

داروسازی کیمیاگرطوس

Kimiagar Toos Pharmaceutical Co.

Iran

21

استیل پاسارگاد

Steel Pasargad Manufacture & Trading Co. LTD

Iran

22

سیناویال

Sina Vial

Iran

23

پارس رهیاب

Parsrahyab

Iran

24

ارکان فلز

Arkanfelez

Iran

25

کار و اندیشه

Kar-O-Andisheh

Iran

26

Brevetti Angela

Brevetti Angela

Italy

27

FEDEGARI GROUP

Fedegari Group

Italy

28

STILMAS

STILMAS

Italy

29

سوپیشی

Supishi

Iran

30

صفر تا صد تجارت ایرانیان

0 Up to 100 Iranan Trading Company

Iran

31

سینا راد کالا

Sinarad Kala

Iran

32

Dockweiler

Dockweiler

Germany

33

Gemu

Gemu

Germany

34

پایا ساخت و تولید میهن

Paya Sakht Va Tolid Mihan

Iran

35

داروسازی طاها

Taha Pharmaceutical Co.

Iran

36

مصون دارو

Masoondarou Biopharmaceutical Company

Iran

37

پخش سراسری کارن

Karenpharma

Iran

38

آرنیکا سلامت

Arnikasalamat

Iran

39

دارو شیشه

Darou Shisheh Co P.J.S

Iran

40

گیاهان قائم دارو

Ghaem Darou

Iran

41

Polipanel

Polipanel

Turkeky

42

کار دارو فرایند

KDF

Iran

42

Samp

Samp S.p.A.

Italy

43

ارسطو

Arasto Pharmaceutical Chemicals Inc

Iran

44

آرتا صنعت گاتا

Arta Sanat Gata

Iran

45

آوه سینا

Avicenna Pharmaceutical

Iran

46

كارخانجات توليدي شيشه دارويي رازي

Razi Pharmaceutical Glass

Iran

47

IMA SPA

IMA S.p.A.

Italy

48

فن آزما گستر

Fan Azma Gostar

Iran

49

پیرکس فن

Pyrexfan

Iran

50

البرز پرشین نگار

Alborz Persian Negar

Iran

50

MTC

MTC

Austria

52

بهینه فرایند ازما

Behineh Farayand Azma

Iran

53

آکو صنعت تجارت آریا

Ako Sanat

Iran

54

بهتا دارو آفرینش

Behtadaru Afarinesh

Iran

55

بهان سار

Behansar

Iran

56

داروسازی خوارزمی

Kharazmi Pharmaceutical

Iran

57

ثامن

Samen Pharmaceutical

Iran

58

پرسیس ژن پار

PersisGen Par

Iran

59

کشت و صنعت و داروسازی گیاه اسانس

Giah Essence Agro-Industry & Phytopharm Company

Iran

60

صنایع نوآوران

Noavaran Industries

Iran

61

groninger & Co GmbH

Groninger & Co GmbH

Germany

62

توسعه داروسازی دانش

Danesh Pharmaceutical Development

Iran

63

چاپ و بسته بندی کیان مهر

Printing and Packeging Kianmehr

Iran

64

لابراتوار داروسازی بهداشتی  شفا

Shafa Pharmaceutical & Hygienic Co.

Iran

65

الکترو فارمد آذین گستر

Electrofarmed Azin Gostar

Iran

66

بهین افزار ساز پویا

Behin Afzr Saz Pooya

Iran

67

پارس آمپول

Parsampoule

Iran

68

Schott

Schott

Germany

69

Ypsomed

Ypsomed

Switzerland

70

مهر کاناز صنعت

Mehrkanazsanat

Iran

71

مرکز رشد فناوری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

Health Technology Incubator Center

Iran

72

دارویی آنا شیمی

Ana Shimi  Co.

Iran

73

ماشین سازی محدث

Mohaddes Machinery

Iran

74

داروسازی سها

Soha Pharmaceutical Co.

Iran

75

مهندسی فروهر تیسفون

Farohar Tisfon

Iran

76

نورهان (مهیا)

Moohaya

Iran

77

اکسیرنانو سینا

Exirnanosina

Iran

78

CAM A.M.R.P. Handels AG

CAM A.M.R.P. Handels AG

Switzerland

79

پارس فن آوران رادین

Pars Fanavaran Radin

Iran

80

تهران فارمد آرا

Tehran Pharma

Iran

81

کیان شار

Kianshar Danesh

Iran

82

تکوین آزمایش پارسه (تاپکو اراک)

Takvin Azmayesh Parseh

Iran

83

سینا کالای شمس

Sina Kalaye Shams

Iran

84

پرگاس طب

Pergas Teb

Iran

85

نانو افزار تراشه

Nano Afzar Tarashe

Iran

86

پارس بهروزان جم

Pars Behrouzan Jam

Iran

87

مهندسی بهسا

Behsa

Iran

88

مجتمع صنایع شیمیایی دکتر مجللی

Dr. Mojallali Industrial Chemical Complex Co.

Iran

89

مرکز رشد فراورده های دارویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد

Pharmaceutical Incubator of Mums

Iran

90

پودینه گیاه رنگین

Poudine Giah Rangin

Iran

91

سبز ماشین نقش جهان

Naghshejahan Green Machine

Iran

92

نوین شیمیار

Novin Shimyar

Iran

93

گروه دارویی مهبان

Mahban Group

Iran

94

نیکی جی ام بی اچ

Niki GmbH

Germany

95

Rommelag

Rommelag

Germany

96

آریابن بین الملل

Aryabon Engineering co

Iran

96

Easy Pharma

Easy Pharma

Italy

97

سجاددارو شرق

Sajad Daru Shargh

Iran

98

ثمین دارو ایرانیان

Samin Pharmed Iranian co

Iran

99

سپنداداروگستر مهر

Sepanda Daro Gostar Mehr

Iran

100

داروپوش

Daroupoosh

Iran

101

داروسازی گنجینه عصاره طبیعت

Ganjineh Osareh Tabiat Ph Co.

Iran

102

هوا تراز سپاهان

Havataraz Sepahan

Iran

103

سیمرغ داروی عطار

Simorgh Darou Attar

Iran

104

آرتا صنعت گاتا

Arta Sanat Gata

Iran

105

آریا بارون توس

Aryabarontoos

Iran

آدرس پستی: تهران ، خیابان سهروردی شمالی ، خیابان ابن یمین ، پلاک 61 ، طبقه 6 ، واحد 11

تلفن تماس : 6430 8852 21 98+

 Email:این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

Website:www.tarhbaran.com

 

ارتباط با ما

نماینده‌های ما