twitter
telegram
instagram
Tamasha
aparat
mpharma

وزیر بهداشت کشور قبرس به همراه هیئتی متشکل از هشت نفر به دومین نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته ایران‌فارما آمد.به بهانه شناخت بیشتر برنامه‌های کشور قبرس به سراغ جورج پامبوریدیس وزیر بهداشت قبرس رفتیم و با او به گفت‌و‌گو پرداختیم. در ادامه گفت‌و‌گو با وی را می‌خوانید:

 دکتر عباس حاجی آخوندی در حاشیه دومین نمایشگاه بین المللی ایران فارما گفت: نمایشگاه ایران فارما2 بسیار قابل قبول برگزار شد و حضور نماینده ای از کشور قبرس فرصت خوبی برای سرمایه‌گذاری در آن کشور محسوب می‌شود.

 پس از واگذاری 100درصدی غرفه‌های سومین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌فارما و استقبال بی‌سابقه شرکت‌های دارویی ایرانی و خارجی برای حضور در این نمایشگاه، فضای نمایشگاهی سومین نمایشگاه ایران‌فارما، 30 درصد افزایش پیدا کرد.

کمتر از پنج ماه تا آغاز به کار نمایشگاه ایران‌فارما 2017

 

با حضور ستاد اجرایی سومین نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما در Cphi  شانگهای و صحبت با شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه، شواهد حاکی از حضور گسترده چینی‌ها در شهریور ماه سال جاری همزمان با نمایشگاه ایران فارما 2017 در تهران است.

سومین نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته که 21 تا 23 شهریور در مصلی امام خمینی برگزار می‌شود، میزبان بزرگان صنعت بسته بندی دارو  است.

  حضور ستاد اجرایی سومین نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما در نمایشگاه Cphi شانگهای و گفت و گو با شرکت‌های مطرح هندی در این نمایشگاه، حاکی از حضور قدرتمند هندی در حوزه ماشین آلات و تجهیزات دارویی در نمایشگاه ایران فارما 2017 است.

 دومین نمایشگاه تخصصی کتاب‌های  علوم پزشکی- دانشگاهی نیز از 21الی 23 شهریور ماه همزمان با برپایی سومین نمایشگاه بین المللی دارو و صنایع وابسته ( ایران فارما) برگزار می شود

 (ایران فارما 2016) به عنوان بزرگترین رویداد دارویی خاورمیانه میزبان کشورهای بزرگی بود. برای آنکه مخاطبان نشریه و شرکت‌های فعال در صنایع دارویی ایران با این کشورها آشنا شوند در چند شماره آتی نشریه به معرفی وضعیت صنعت سلامت این کشورها می‌پردازیم. بدون شک ظرفیت‌های به وجود آمده امروزی در حوزه صادرات می‌تواند فرصت مناسبی برای شرکت های داخلی باشد تا گفت‌و‌گوهای تجاری خود را آغاز کنند.

نقدی بر رفع تکلیف دولتی‌ها در برگزاری رویداد‌ها و بی‌توجهی به توانِ بخش خصوصی؛  بی‌ رویدادی

 اهمیت یک رویداد از دیدگاه بزرگترین مجریان رویداد‌های جهانی، مولفه‌های فراوانی دارد و همواره از بررسی همین مولفه‌ها می‌توان به ارزش‌های آن رویداد پی برد. یکی از مهم‌ترین شاخص‌های اهمیت یک رویداد، حلقه‌های درگیر در آن رویداد هستند. این موضوع بسیار مهم است که کدام ارگان‌ها و سازمان‌ها در آن رویداد درگیر می‌شوند. مورد بعد سیاست‌گذاری‌های آن رویداد است.

بیش از 90 درصد نیاز متخصصان در نمایشگاه ایران فارما 2017 تامین می‌شود.

نشست خبری دومین نمایشگاه کتاب‌های تخصصی علوم دارویی، پزشکی- دانشگاهی و اولین نمایشگاه رسانه‌های سلامت محور یک شنبه 22 مرداد در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران برگزار شد.

نمایشگاه   کتاب ایران فارما 2017 در حد نمایشگاه بین‌المللی کتاب است.

مشاور اجرایی معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به برگزاری دومین نمایشگاه کتاب‌های تخصصی علوم دارویی، پزشکی –دانشگاهی در نشست خبری این نمایشگاه اظهار کرد: 1 میلیارد ریال یارانه بن کتاب برای کتاب های حوزه علوم پزشکی در نظر گرفته شده است.

حضور کشور‌های حاضر در ایران‌فارما/  آلمان؛ بزرگترین بازار داروی اروپا

ایران فارما نه نمایشگاهی سنتی با تعدادی غرفه و بازدیدکننده، بلکه رخدادی علمی و فرهنگی است

ایران فارما؛ کانون ارتباط صنعتگران و اصحاب رسانه

نمایشگاه ایران فارما 2017 از امروز مورخ سه شنبه 21 شهریور، با حضور مقامات بلند پایه کشوری و خارجی، حضور 164 شرکت خارجی و 338 شرکت داخلی رسما آغاز به کار کرد.

دومین روز پرازدحام نمایشگاه ایران فارما2017 پس از بازدید احمد مسجد جامعی از این نمایشگاه، برگزاری تور بازدید دانشجویان داروسازی کشور و مجمع عمومی سالیانه سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران و انتخابات ششمین دوره اعضای هیئت مدیره به کار خود پایان داد.

سومین نمایشگاه بین المللی دارو و صنایع وابسته پس از بازدید حدود 30 هزار نفر از متخصصان داخلی و خارجی، برگزاری 46 کارگاه آموزشی و نشست های خبری جانبی با حضور روسای انجمن های پزشکی، پوشش خبری 300 رسانه داخلی و خارجی به کار خود پایان داد. نظرسنجی های حاصل شده حاکی از رضایت 100 درصدی حاضران در نمایشگاه ایران فارما 2017 است.

دکتر دیناروند در مراسم افتتاحیه سومین نمایشگاه بین المللی دارو و صنایع وابسته: صادرات، راه توسعه دارویی است

مهمترین رویدادهای نمایشگاه ایران فارما 2017؛

 

پوشش خبری 300 رسانه داخلی و خارجی/ بازدید 30 هزار نفر از متخصصان داخلی و خارجی

 

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مراسم افتتاحیه ایران فارما 2017: هدف تولیدکنندگان داخلی، بازارهای خارجی باشد

گزارش بازدید ستاد اجرایی نمایشگاه ایران فارما از CPhI  فرانکفورت؛

حضور اروپایی‌ها در ایران فارما 2018 پررنگ‌تر می‌شود

مدیر نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته (ایران فارما) با حضور در نمایشگاه CPhI فرانکفورت، خبر داد: نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته ایران فارما در تقویم سالانه نمایشگاهی شرکت های مطرح اروپایی ثبت شده است.

China

Beijing Worldboson International Business Exhibition Co., Ltd. 

Add: Floor B1, Building No.3, No.2 Yard, Cuilin Road, Changyang Town, Fangshan District, 102488, Beijing, China

Tel: +86-010-5690 2001--8002

Fax: +86-010-5690 2001

QQ: 2851150728

Phone: 18911795681

Email: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید 

Web: http://www.worldboson.com

دانلود فایل های ارائه

ردیف عنوان سخنرانی دانلود
1 ارتباطات درون تنی برون تنی pdf
2 آینده صنعت کازمتیک در جهان pdf
3 GLP در صنعت دارو pdf
4 تجاری سازی در صنعت دارو pdf
5 کاربرد کامپوتر در صنعت دارو pdf
6 معتبرسازی pdf
7 تکنولوژی های نوین در صنعت دارو pdf
8 چشم انداز فرآورده های پروبیوتیک pdf
9 آب در صنعت دارویی pdf
10 دانشگاه نسل سوم pdf
11 ناخالصی در مواد و محصولات دارویی pdf
12 From patient level data to real world evaluation pdf
13 Barkat Pharmed group new pdf
14 PSUR updates for IPH pdf
15 Quality of Biologic. Iranpharma pdf
16 updates on PV pdf
17 BRANDING pdf

 

ارتباط با ما

نماینده‌های ما