twitter
telegram
instagram
Tamasha
aparat
mpharma

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه ‌ایران‌فارما علاقه‌مندان جهت حضور در برنامه‌های آموزشی و نشست‌های تخصصی ششمین دوره این نمایشگاه تا ۱۶ مهرماه فرصت دارند با مراجعه به سامانه این رویداد، نسبت به ثبت‌نام در این برنامه‌ها اقدام نمایند. لینک ثبت‌نام کارگاه های آموزشی https://reg.iphexpo.com/workshop/

سلامت شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه ایران‌فارما یکی از اولویت‌های اصلی برگزارکنندگان این نمایشگاه بزرگ تخصصی است.

از این رو از غرفه‌داران نمایشگاه خواهشمند است در طراحی و ساخت غرفه حتماً به رعایت فاصله‌های اجتماعی دقت کنند، کانترها تا حد امکان به وسیله شیلد، شیشه یا طلق‌های محافظ و محفظه‌های پوشاننده جدا شود.

حفظ فاصله اجتماعی را به صورت محل‌های تعیین شده به بازدیدکنندگان غرفه یادآور شوید و برای ارتباط با مخاطبان و بازدیدکنندگان ترجیحاً از سامانه ارتباط با مخاطب دبیرخانه و اسکن QR كد درج شده بر کارت‌هاي بازديدكنندگان استفاده نمایید.

در صورت امکان از تجهیزات مکانیزه به منظور ضد عفونی دست در غرفه‌ها استفاده کنید؛ از تجمع در غرفه بپرهیزید و شما هم مانند برگزارکنندگان به تمهیدات بهداشتی و سلامتی بازدیدکنندگان و غرفه‌داران فکر کنید.

استفاده از ماسک در تمام روزهای فعالیت نمایشگاه الزامی است و غرفه‌داران محترم کارت واکسیناسیون خود را نیز به همراه داشته باشند.

دوشنبه, 12 مهر 1400 13:13

اطلاعیه: سامانه سفارش غذا

Written by

به اطلاع می‌رساند با توجه به قوانین نمایشگاه ایران‌فارما و در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی تهیه غذا در روزهای برگزاری نمایشگاه تنها با خرید قبلی از طریق سایت این نمایشگاه امکان‌پذیر است و تهیه غذا از کیترینگ‌های خارج از نمایشگاه مقدور نمی‌باشد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه ایران‌فارما، نشست هماهنگی مشارکت‌کنندگان، غرفه‌داران و عوامل اجرایی ششمین دوره از این رویداد بزرگ دارویی عصر روز شنبه 10 مهرماه در فضای کلاب هاوس برگزار شد

در ابتدای این نشست که با حضور اعضای هیئت‌مدیره سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران، شرکت‌کنندگان، غرفه‌داران و عوامل اجرایی نمایشگاه ایران فارما برگزار شد، دکتر محمد عبده‌زاده رییس هیئت‌مدیره سندیکا، آمار و ارقام مربوط به نمایشگاه را اعلام کرد و گفت: با وجود شرایط کرونا استقبالی که از نمایشگاه شد بسیار خوب است و 509 شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاه شرکت کردند که از این تعداد 413 شرکت داخلی و 96 شرکت خارجی از 23 کشور حضور دارند. تاکنون 25 هزار نفر ثبت‌نام بازدیدکننده داشتیم و پیش‌بینی ما این است که در روزهای آتی این آمار افزایش پیدا کند.

دکتر عبده‌زاده با اشاره به واکسیناسیون پرسنل شرکت‌های دارویی افزود: خداروشکر کسانی که در غرفه‌ها حضور دارند و بازدیدکنندگان نمایشگاه که تمامی آن‌ها بازدیدکنندگان تخصصی هستند واکسینه شدند و دوز دوم واکسن افراد باقی مانده در این هفته انجام خواهد شد و ما نگرانی بابت برگزاری نمایشگاه نخواهیم داشت و نمایشگاه ایران‌فارما ایمن برگزار خواهد شد.

رییس هیئت‌مدیره سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران در ادامه صحبت‌های خود اهداف نمایشگاه را بیان کرد و گفت: اهداف این نمایشگاه که هرساله دنبال می‌شود در راستای توسعه صنایع داروسازی کشور با همکاری سازمان‌های ذیربط، وزارت بهداشت، وزارت صمت و سازمان توسعه تجارت هست. اولین هدف این نمایشگاه توسعه صادرات هست که امیدواریم ایران فارما در راستای این هدف با توجه به حضور میهمانان خارجی به شرکت‌ها کمک کند. از دیگر اهداف این نمایشگاه بیان مشکلاتی است که گریبانگیر صنعت است و امیدواریم بتوانیم با حضور وزرا در این نمایشگاه مشکلات خود مانند قیمت‌گذاری دارو، نرخ ارز ، هزینه‌های IRC و ... را بیان کنیم تا این مشکلات مرتفع شوند.

دکتر عبده‌زاده در پایان صحبت‌های خود به مهمانان برنامه اشاره کرد و افزود: از وزرا در حوزه‌های مختلف، مجلس، سازمان‌ها، معاونت علمی و فناوری و تمام افراد تاثیرگذار در صنعت دارو دعوت کردیم تا در این رویداد بزرگ حضور داشته باشند و از همه بابت قبول زحمت پیشاپیش تشکر می‌کنیم.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه بین‌المللی ایران‌فارما در راستای برگزاری مطلوب تر ششمین نمایشگاه بین المللی ایران‌فارما (دارو و صنايع وابسته) نشست مشاركت‌كنندگان، برگزاركنندگان و عوامل اجرايي از ساعت ۲۰ روز شنبه ۱۰ مهرماه در فضای كلاب هاوس سنديكاي صاحبان صنايع داروهاي انساني ايران برگزار خواهد شد.

مقرارات و آيين‌نامه اين دوره نمايشگاه، مقررات و شرایط آماده سازى و غرفه‌سازی ، لزوم رعايت پروتكل‌هاي بهداشتي و تمهيدات دبيرخانه نمايشگاه براي برگزاري رويدادي ايمن و ارائه گزارش از حضور مخاطبان و شركت‌ها در این نمایشگاه از مهم‌ترین مواردی است که در این نشست بحث و بررسی خواهد شد.

از همه شما سروران گرامی جهت حضور در این نشست دعوت به عمل می‌آید.

لینک کلاب هاوس نمایشگاه ایران‌فارما:

https://www.clubhouse.com/join/%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D9%85%D8%A7/PR1frqN4

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه ایران‌فارما ششمین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌فارما (دارو و صنایع وابسته) مهرماه با حضور چشم‌گیر شرکت‌های هندی و هیئت‌های تجاری این کشور، در سطح بالای تجاری و اقتصادی برگزار خواهد شد. ششمین دوره از این نمایشگاه با حضور بیش از ۵۰۰ شرکت داخلی و خارجی ۱۹ تا ۲۱ مهرماه در مصلای امام خمینی(ره)، برپا خواهد شد که از میان کشورهای خارجی مشارکت کننده هندوستان حضور پررنگ‌تری نسبت به سایر کشورها خواهد داشت. ⁦⁩این نمایشگاه‌ها به مدت سه روز از ساعت نه الی شش بعد از ظهر، میزبان صنعتگران و علاقه‌مندان صنعت داروسازی خواهد بود. ایران‌فارما همراه شماست.

از شرکت‌های حاضر در ششمین نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما که غرفه‌سازی دارند تقاضا می‌شود تا تاریخ ۱۲ مهرماه، طرح پیشنهادی، فیش واریزی فرم حسن انجام کار را به ایمیل دبیرخانه(بخش خدمات نمایشگاهی) به نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره واتساپ ۰۹۳۵۴۲۶۶۶۰۴(آقای اسماعیلی) در تماس باشید.

همراه با برپایی ششمین نمایشگاه ایران فارما در مهرماه ۱۴۰۰ سایر نمایشگاه‌های تخصصی کشور نیز در مصلای بزرگ امام خمینی برپا خواهند شد. به گزارش روابط عمومی سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی، با خروج تهران از وضعیت قرمز برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی در مصلای بزرگ تهران از ابتدای پاییز سال جاری با برپایی شمشین نمایشگاه ایران فارما به عنوان اولین نمایشگاه ایمن صنعت داروسازی پس از همه‌گیری کرونا از سر گرفته خواهد شد.
ششمین نمایشگاه ایران فارما (دارو و صنایع وابسته) ۱۹ تا ۲۱ مهرماه در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود. ایران‌فارما همراه شماست.

همزمان با برپایی نمایشگاه بین‌المللی ایران‌فارما بزرگترین و جامع‌ترین رویداد دارویی کشور، کمیته آموزشی و پژوهشی سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران در حوزه‌های مختلف صنعت داروسازی و مهارت حرفه‌ای میزبان انجمن‌های علمی، شرکت‌های دانش‌بنیان و دانشجویان و دانش‌آموختگان دارویی خواهد بود و کارگاه‌های تخصصی و نشست‌های علمی و صنفی با موضوعات متنوعی برنامه‌ریزی و طراحی شده است. علاقه‌مندان می‌توانند از این فرصت استثنایی جهت ارتقای دانش و تبادل نظر با نخبگان و کارشناسان این حوزه بهره‌مند شوند.
لازم به ذکر است در پایان هر یک از کارگاه‌ها گواهی حضور از طرف سندیکا ارایه خواهد شد. برای اطلاع از برنامه‌ و ثبت‌نام کارگاه‌های آموزشی به سایت www.iphexpo.com مراجعه نمایید. ♦دانشجویان از تخفیف ویژه در ثبت‌نام بهره‌مند هستند ایران فارما همراه شماست. ثبت‌نام کارگاه‌ها: https://reg.iphexpo.com/workshop/

ارتباط با ما

نماینده‌های ما