twitter
telegram
instagram
Tamasha
aparat
mpharma
دوشنبه, 12 مهر 1400 13:11

نشست هماهنگی مشارکت‌کنندگان، غرفه‌داران و عوامل اجرایی ششمین نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما برگزار شد

Written by
Rate this item
(1 Vote)

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه ایران‌فارما، نشست هماهنگی مشارکت‌کنندگان، غرفه‌داران و عوامل اجرایی ششمین دوره از این رویداد بزرگ دارویی عصر روز شنبه 10 مهرماه در فضای کلاب هاوس برگزار شد

در ابتدای این نشست که با حضور اعضای هیئت‌مدیره سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران، شرکت‌کنندگان، غرفه‌داران و عوامل اجرایی نمایشگاه ایران فارما برگزار شد، دکتر محمد عبده‌زاده رییس هیئت‌مدیره سندیکا، آمار و ارقام مربوط به نمایشگاه را اعلام کرد و گفت: با وجود شرایط کرونا استقبالی که از نمایشگاه شد بسیار خوب است و 509 شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاه شرکت کردند که از این تعداد 413 شرکت داخلی و 96 شرکت خارجی از 23 کشور حضور دارند. تاکنون 25 هزار نفر ثبت‌نام بازدیدکننده داشتیم و پیش‌بینی ما این است که در روزهای آتی این آمار افزایش پیدا کند.

دکتر عبده‌زاده با اشاره به واکسیناسیون پرسنل شرکت‌های دارویی افزود: خداروشکر کسانی که در غرفه‌ها حضور دارند و بازدیدکنندگان نمایشگاه که تمامی آن‌ها بازدیدکنندگان تخصصی هستند واکسینه شدند و دوز دوم واکسن افراد باقی مانده در این هفته انجام خواهد شد و ما نگرانی بابت برگزاری نمایشگاه نخواهیم داشت و نمایشگاه ایران‌فارما ایمن برگزار خواهد شد.

رییس هیئت‌مدیره سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران در ادامه صحبت‌های خود اهداف نمایشگاه را بیان کرد و گفت: اهداف این نمایشگاه که هرساله دنبال می‌شود در راستای توسعه صنایع داروسازی کشور با همکاری سازمان‌های ذیربط، وزارت بهداشت، وزارت صمت و سازمان توسعه تجارت هست. اولین هدف این نمایشگاه توسعه صادرات هست که امیدواریم ایران فارما در راستای این هدف با توجه به حضور میهمانان خارجی به شرکت‌ها کمک کند. از دیگر اهداف این نمایشگاه بیان مشکلاتی است که گریبانگیر صنعت است و امیدواریم بتوانیم با حضور وزرا در این نمایشگاه مشکلات خود مانند قیمت‌گذاری دارو، نرخ ارز ، هزینه‌های IRC و ... را بیان کنیم تا این مشکلات مرتفع شوند.

دکتر عبده‌زاده در پایان صحبت‌های خود به مهمانان برنامه اشاره کرد و افزود: از وزرا در حوزه‌های مختلف، مجلس، سازمان‌ها، معاونت علمی و فناوری و تمام افراد تاثیرگذار در صنعت دارو دعوت کردیم تا در این رویداد بزرگ حضور داشته باشند و از همه بابت قبول زحمت پیشاپیش تشکر می‌کنیم.

Read 1419 times Last modified on دوشنبه, 12 مهر 1400 13:12

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

ارتباط با ما

نماینده‌های ما